Panel dostępności

Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Akcja „Szkoły Pełne Talentów"

0 Komantarz(y)
360
11-09-2022


Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w akcji dedykowanej szkołom – „Szkoły Pełne Talentów”. Organizatorem akcji jest  Lidl, a jej głównym założeniem jest łączenie wspólnych sił i wspieranie wybranej szkoły. Dzięki temu szkoła będzie mogła – za uzbierane Talenciaki (specjalne kupony)- odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego. 

Akcja rozpoczęła się 5.09.2022r. i będzie trwała do wyczerpania zapasów lecz nie dłużej niż do 13.11.2022r. Jak przekazać szkole Talenciaka? To proste! 

1.  Zabierz Talenciaka ze sobą :)

2.  Zeskanuj kod QR lub wejdź na stronę lidl.pl/szkoly, odszukaj wybraną przez siebie szkołe i przekaż jej Talenciaka. Jeśli wydaje się to skomplikowane to po prostu zabierz ze sobą Talenciaka do szkoły i odszukaj pudełko, do którego można je wrzucić. Resztą zajmie się Pani Aleksandra Mikus, która jest odpowiedzialna za prowadzenie akcji w Szkole Podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku. Zachęć rodzinę i znajomych do pomocy. Wspólnie możemy zdziałać więcej. Zwiększmy szanse na wygraną naszej szkoły!

 

Ostatnia modyfikacja: niedziela 11 wrzesie 2022 20:32
Powiązane artykuły: Akcja „Góra Grosza AKCJA "KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA" Razem na Święta - akcja MEN Akcja charytatywna "Galaretka dla Marysi" Akcja " Gramy dla Krzysia" Akcja "Sprzątanie Świata" #SegregujeMy - Ogólnopolska Akcja # SegregujeMy - Ogólnopolska Akcja Akcja 2000 par skarpet Akcja Serce dla Hospicjum
Akcja „Szkoły Pełne Talentów”

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: spbytomsko@zegocina.pl