Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Dzień Babci i Dziadka 2019

751
25-01-2019

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 11 stycznia 2019r. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez panią Dyrektor, a następnie odśpiewaniem „Sto lat” dla kochanych dziadków. Każdy wnuk wręczył własnoręcznie wykonane prezenty solenizantom. Najpierw zaprezentowały się najmłodsze przedszkolaki tańcząc „Poleczkę”, następnie starsze tańcząc „ Krakowiaka”. Niebywałą niespodzianką był występ rodziców naszych uczniów, którzy przedstawili znaną nam wszystkim bajkę pod tytułem „Rzepka”. Aktorzy otrzymali burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona.

Dziękujemy za uświetnienie uroczystości!

Po występie rodziców nadszedł czas na występy dzieci. W tym roku mogliśmy obejrzeć pięknie przygotowaną sztukę „Dziewczynka z zapałkami”. Następnie były piękne występy wokalne i recytatorskie. Artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora szkoły – Pani Barbary Janickiej- Mikus, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

            Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Galeria:
Powiązane artykuły:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: pspbytomsko@poczta.onet.pl