Panel dostępności

Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Dzień Babci i Dziadka 2023

1052
24-01-2023

24 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. W tym roku było szczególnie wyjątkowe, ponieważ zostało zorganizowane po długiej przerwie spowodowanej pandemią. Wszyscy byli bardzo podekscytowani możliwością spotkania się i celebrowania tego święta razem.

Pani dyrektor powitała serdecznie przybyłych gości i złożyła życzenia dziadkom z okazji ich święta. Do życzeń dołączył również ks. Proboszcz Bogusław Pasierb oraz Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona, życząc dziadkom zdrowia, cierpliwości i zadowolenia z wnuków oraz podziękowali za opiekę i pomoc rodzicom w wychowaniu.

Po wspólnym odśpiewaniu sto lat, wnuki złożyły życzenia, wręczając dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje talenty. Grupy przedszkolne wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękne układy taneczne. Następnie uczniowie starszych klas przedstawili krótką scenkę pt. „ Kożuszek Św. Mikołaja”. Poprzez piękne recytowanie wierszy i śpiewanie piosenek, wnuki podziękowały dziadkom za ich miłość i opiekę.  Wspaniałym dopełnieniem dzisiejszego święta był śpiew kolęd w wykonaniu Patrycji i Karoliny Jaworskich. Na zakończenie uczniowie klas 1-3 zaprezentowali rytmiczne układy taneczne.

Dziadkowie byli pod wrażeniem występów swoich wnuków i nagradzali je gromkimi brawami. Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który na długo zostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków. Wszyscy mogli poczuć, jak ważne jest rodzinne przebywanie razem i jak wiele radości sprawiają sobie nawzajem.

 

Galeria:
Powiązane artykuły:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: spbytomsko@zegocina.pl