Panel dostępności

Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Informacje na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1516
27-08-2020

 

Inauguracja roku szkolnego 2020/21

 

Dnia 1 września 2020r w Szkole Podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku odbędzie się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Ze względu na panującą sytuację rozpoczęcie roku będzie przebiegało w inny, niż dotychczas sposób. Wszystkie dzieci i młodzież zapraszamy do szkoły na godzinę 10.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się nie na sali gimnastycznej, tylko w klasie ze swoim wychowawcą. Wychowawcy przekażą uczniom najważniejsze informacje. O godzinie 10.45 autobus szkolny odwiezie uczniów do kościoła parafialnego na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny, która rozpocznie się o godzinie 11.30.  Na mszę można również pojechać samochodem z rodzicami. Proszę pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego, zdezynfekowaniu rąk po wejściu do szkoły i o założeniu maseczek w czasie mszy św.

Rodziców bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa mającymi na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów i rodziców obowiązującymi na terenie Szkoły Podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku.

Proszę również o zapoznanie się z deklaracją dla rodziców, którą należy podpisać i dostarczyć do szkoły. Deklaracje zostaną przekazane przez wychowawców w czasie spotkania w dniu 1 września br.

 

Z poważaniem,

Lucyna Nowak

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku

 

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa

Powiązane artykuły:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: spbytomsko@zegocina.pl