Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Święto babć i dziadków w naszej szkole

729
23-01-2020

Święto babć i dziadków w naszej szkole

 

22 stycznia, jak co roku w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym dniu dzieci zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – IV przygotowali dla nich specjalny program artystyczny. Były to dwie scenki teatralne, recytacja wierszy, śpiewanie piosenek oraz tańce. Szczególnych emocji dostarczył występ najmłodszych dzieci, które w niezwykle humorystyczny sposób zaprezentowały swój występ. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

 Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Niejednej babci
i dziadkowi, łezka kręciła się w oku gdy ich kochane wnuczęta składały im życzenia i wręczały własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w trakcie którego babcie i dziadkowie mogli się wzajemnie zapoznać oraz ze sobą porozmawiać.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście – ks. Proboszcz żegocińskiej Parafii Bogusław Pasierb oraz Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie Michał Rudnik.

 

Galeria:
Powiązane artykuły:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: pspbytomsko@poczta.onet.pl