Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 informacje

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Jak już wiecie, do końca roku szkolnego nie wrócimy do zajęć w klasach. Mam nadzieję, że spotkamy się po wakacjach w „normalnych” warunkach.

Dziękuję wszystkim rodzicom za wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dziękuję uczniom za zaangażowanie i samodzielność. Ostanie miesiące wszystkich nas nauczyły pokory, cierpliwości, wyrzeczeń, życzliwości wobec innych i wielu umiejętności, których wcześniej większość z nas nie miała. Na pewno nie był to czas stracony. Przekazuję kilka ważnych informacji związanych z zakończeniem roku:

Proszę uczniów o zwrot książek do biblioteki szkolnej (sposób zwrotu podręczników był już publikowany).

Proszę o odbiór pieniędzy wpłaconych na basen i „zieloną szkołę”.

Od 22 czerwca proszę zwracać do swoich klas podręczniki szkolne, zapakowane w worki foliowe, z załączonymi na karteczce danymi ucznia.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca w piątek, z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności zalecanych w czasie pandemii, wg harmonogramu :

Od 8.00 do 10.30 w swoich klasach odbierać mogą świadectwa uczniowie lub rodzice uczniów klas IV – VII.

O godzinie dziesiątej zapraszam tegorocznych absolwentów. Wychowawca będzie czekał w klasie ósmej.

O godzinie 11.30 w naszym Kościele Parafialnym będzie odprawiona Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2019/2020, na którą proszę się udać we własnym zakresie wg możliwości.

Od 12.30 do 14.00 świadectwa i dyplomy w swoich klasach odbiorą dzieci (lub ich rodzice) z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie (albo ich rodzice) z klas I – III. Jeśli terminy z różnych powodów Państwu nie odpowiadają, świadectwo można odebrać w kolejnym tygodniu w sekretariacie szkoły.

Życzę zdrowych i udanych wakacji.

Lucyna Nowak - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku.

Powiązane artykuły:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: pspbytomsko@poczta.onet.pl