Aktualności Sprawdź co się u Nas dzieje

Pasowanie na ucznia

307
15-10-2020

 

Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Dnia 13 października 2020r. uczniowie klas pierwszych oraz przedszkolaki wzięli udział w akademii, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. W tym roku szkolnym pasowanych było 10 uczniów klasy I i 13 przedszkolaków.

 

Na pięknie udekorowanej scenie jako pierwsi wystąpiły przedszkolaki z grupy „Skrzaty” prezentując wiersz i taniec. Później pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej klasa 1 złożyła uroczyste ślubowanie, a pani Dyrektor Lucyna Nowak dokonała aktu pasowania na ucznia.  Następnie pani dyrektor złożyła najmłodszym uczniom życzenia  wielu sukcesów w nauce.

 

W tym dniu przedszkolaki z grupy „Mali odkrywcy” oraz uczniowie klasy II i III z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli życzenia piosenką , tańcem i wierszem wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

 

Dziękujemy Rodzicom  za upominki i wspaniałe nowe zabawki.

 

 

 

Galeria:

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im.Św. Mikołaja w Bytomsku

Bytomsko 77
32-731 Żegocina

tel.: 14 613 22 79
e-mail: pspbytomsko@poczta.onet.pl